Hap Eğitim, Sarpaş Danışmanlık Anonim Şirketi'nin tescilli ticari markasıdır. 

Bu web sitesinde yayımlanan tüm yazılı ve görsel içerik  T.C.5070 Sayılı “Elektronik İmza Kanunu” kapsamında 

Sarpaş Danışmanlık A.Ş. adına tescil edilmiştir. Yazılı izin olmaksızın sitedeki içeriklerden alıntılar yapılması, içeriklerin kopyalanması  ya da herhangi bir yolla kullanılması yasaktır. Grubumuz bu ihlallerden doğacak yasal haklarını kullanmayı saklı tutar. Sarpaş Danışmanlık A.Ş. © 2014-2019

Sarpaş Danışmanlık A.Ş.

Akasya Plaza A1 Kule
D:150 Acıbadem-Üsküdar-İstanbul

Tel: 0216.599.0.360

bilgi@hapegitim.net 

  • White Instagram Icon
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Facebook

Ses getiren kalemlerden,

sesli, canlı eğitimler!

 

CDOWorld (Chief Digital Officer) oluşumunun bir parçası olan CDOTurkey ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, İstanbul Genç Girişimciler Kurulu yönetiminde görev almakta ve Dijital Strateji Danışmanı, Akademisyendir.

IRCA onaylı ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitmenidir.

Türkiye Oyun Tasarımcıları, Geliştirileri, Yapım ve Yayımcıları Derneği Oyunder İcra Kurulu üyesi, GamFed Uluslararası Oyunlaştırma Federasyonu’nun Türkiye temsilcisidir.

 

Finans, ekonomi ve vergi alanında ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış çok sayıda makalesi, proje yönetimi, oyun teorisi, strateji ve müzakere konularında kitapları bulunmaktadır. 

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesin'nde görev yapmakta ve big data, text mining ve dijital iletişim alanında çalışmaları bulunmaktadır.  

20 yıla yakın süredir uluslararası şirketlerde İnsan Kaynakları ve Eğitim alanında yöneticilik yapmakta ve 2010 – 2016 yılları arasında, Güney Kore’den Güney Afrika’ya, Moğolistan’dan İrlanda’ya birçok ülkede eğitimci kimliğiyle seminerler ve eğitimler verdi. 

B2B şirketlerinin Satış süreçlerinin iyileştirilmesi ve metodolojik yaklaşımlarla yönetici ve yönetici adaylarına Satış koçluğu verilmesi konularında profesyonel danışmanlık ve eğitimcilik yapmaktadır.

 
"Kendileriyle katılımcı memnuniyeti yüksek eğitimler gerçekleştiriyoruz."

Ganimet Genç, İMMİB Eski Şube Md.